מגמות ומסלולים

במכללת עמל להנדסה באר שבע יש מקום לכל אחד. כל תלמיד יכול למצוא את מקומו במקצוע שהוא אוהב ולהשקיע בלימודים ברצון במגמה המתאימה לו.
בדף זה פרטנו עבורכם על כל מגמות המכללה. אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מגמות בית ספר

אלקטרוניקה

  • הנדסאי אלקטרוניקה מחשבים

    קריירה בחזית הטכנולוגיה הנדסאי אלקטרוניקה עוסקים בתכנון ובפיתוח של רכיבים וציוד אלקטרוני, בתכנון ובנייה של מערכות ממוחשבות, בוויסות ובקרה, בפיקוד ושליטה של ציוד אלקטרוני חכם, בהתקנות של ציוד אלקטרוני וביצוע אינטגרציה בין מערכות. מקצוע האלקטרוניקה עוסק בין היתר גם בבקרת איכות של מוצרים אלקטרוניים ובדיקות סופיות בתהליך ייצורם, בייעוץ ותמיכה טכנית ברכיבים ובציוד אלקטרוני, בתיקון...

בניין

  • הנדסאי בניין

    בונים לכם עתיד יציב המטרה העיקרית של המגמה היא להכשיר כוח אדם מיומן לענף הבנייה בכל תחומי ההנדסה האזרחית, לרבות עבודות תכנון מגוונות, בנייה, פיקוח, תיאום והנדסת דרכים. דיפלומת הנדסאי בניין מקנה לבוגרים זכות חתימה על תכנון קונסטרוקציות של "מבנים פשוטים" (עד ארבע קומות), הגשת תכניות לאישור ועדות בנייה מקומיות ואפשרות לקבלת הסמכה ל"מנהל עבודה".

מכטרוניקה

  • מכטרוניקה

    ליהנות מקריירה מבוקרת ויציבה הסטודנטים מתמחים במערכות הנדסיות מבוקרות מחשב, אגב למידה של מושגי ליבה ושל תהליכים בתחומי הנדסת המכונות, האלקטרוניקה, הבקרה והתוכנה. כמחצית מהשעות מוקדשות ללימודי תשתית, המשותפים לכל ההתמחויות, והיתר – ללימודים הייחודיים להתמחות זו.